internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Virginia Reeves

Work Like Any Other

€ 22.95


A debut novel which charts the lfie of Roscoe T. Martin, a farm owner in rural Alabama of the 1920s, who becomes a prison inmate. Explores love and redemption, the heavy burderns of family and guilt and learning how to escape them. With appeal to fans of Jane Smiley, Alexandra Fuller and Hannah Kent. `Reeves is a major new talent` Philipp Meye



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
262 pagina's
Januari 2016
270 gram
198 x 128 x 21 mm
SCRIBNER gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen