internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Robert L. Anderson

Dreamland

€ 25.95

Debut Ya novel, part fairy tale and part gritty realism, about the thin tissue separating our world from the world of dreams and nightmares. Perfect for fans of Laini Taylor's Daughter Of 'sMoke And Bone series and Maggie 'stiefvater's The Raven CYCLE.

Text in English

Extra informatie: 
Hardback
Januari 2015
470 gram
221 x 146 x 31 mm
HODDER & STOUGHTON gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen