internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Anna Quindlen

Miller`s Valley

€ 22.95


A new novel from the novelist and journalist, author of }Every Last One{ and }A Short Guide To A Happy Life{. In a small town on the verge of big change, a young woman unearths deep secrets about her family and unexpected truths about herself. With appeal to fans of Anne Tyler and Elizabeth Strout


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
270 gram
198 x 128 x 21 mm
SCRIBNER gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen