internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Amanda Prowse

Another Love

€ 28.95


A family drama that confronts the controversial issue of middle class alcoholism. From the author of }Poppy Day{ and }What Have I Done?{, it will appeal to fans of Jodi Picoult and Liane Moriarty



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
344 pagina's
Januari 2016
592 gram
210 x 130 x 35 mm
Head Of Zeus gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen