internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Julia Pierpoint

Among the Ten Thousand Things

€ 14.95


Now in paperback, this is a debut novel from a young American author which will appeal to fans of Jonathan Franzen, A.M. Homes and Lorrie Moore. `Julia Pierpont has as sharp and humane an eye as anyone writing` Jonathan Safran Foe



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
322 pagina's
Januari 2016
379 gram
198 x 129 x 27 mm
Oneworld Publications gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen