internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Julia Pierpoint

Among the Ten Thousand Things

€ 22.95


A debut novel which portrays an American family on the cusp of irrevocable change. With appeal to fans of Jennifer Egan, Jonathan Franzen, Lorrie Moore and Curtis Sittenfeld


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
481 gram
216 x 135 x 27 mm
Oneworld Publications gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen