internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Spannende boeken
Literaire thriller
Bij u in huis op: dinsdag


Peter Robinson

Zondeval

€ 19.95

Niet ver buiten het dorp Swainshead ligt een vredige, bosrijke vallei, haast verborgen voor de buitenwereld. Maar iemand heeft de rust die er heerst wreed verstoord. Er wordt een lichaam gevonden dat in verregaande staat van ontbinding verkeert, het tweede mysterieuze sterfgeval in vijf jaar tijd. En het zal niet het laatste zijn…
Inspecteur Alan Banks weet dat wanneer een lichaam wordt gevonden, er ook andere zaken aan de oppervlakte komen. Familievetes. Geheime liefdesrelaties. Wraak, haat en afgunst…

Peter Robinson werd geboren in Yorkshire, Engeland. Met zijn boeken won hij tweemaal de Arthur Ellis Award, de Macavity Award, de Grand Prix de Littérature Policière en de Martin Beck Award.

Voor fans van Elizabeth George en Henning Mankell.

Extra informatie: 
Paperback / softback
269 pagina's
Januari 2007
466 gram
235 x 155 x 25 mm
A.W. Bruna Uitgevers
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: dinsdag