internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Penman, Sharon

Prince of Darkness

€ 12.95

A new historical novel from the bestselling author of }Lionheart{, set in and around the court of Eleanor of Aquitaine. Now in paperback. For fans of Elizabeth Chadwick and Barbara Erskine


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
355 pagina's
Januari 2014
381 gram
210 x 150 x 22 mm
Head Of Zeus gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen