internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Peet, Mal

Murdstone Trilogy: a Nobble

€ 22.95

A modern tragi-comic tale of a writer for young people who risks his soul, sorry his `eye-balls` and his `seeds`, in exchange for literary and commercial success. From the winner of the 2010 Carnegie Medal, this will appeal to fans of J.K. Rowling and Philip Pullman

Extra informatie: 
Hardback
Januari 2014
555 gram
208 x 135 x 32 mm
David Fickling Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen