internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Oleg Pavlov

Requiem for a Soldier

€ 17.95


The final, apocalyptic volume of }The Tales Of The Last Days{ trilogy. Set in the vast Kazakh steppes of the crumbling Soviet Empire, this is an apocalyptic allegory in the vein of Faulkner and Kafka



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
185 pagina's
Januari 2015
211 gram
198 x 129 x 16 mm
And Other Stories gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen