internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Phaedra Patrick

Curious Charms of Arthur Pepper

€ 20.95


A smart and inspiring debut novel which will appeal to fans of Jonas Jonasson and Rachel Joyce. 69-year-old Arthur Pepper embarks on an adventure after discovering a charm bracelet, following the death of his wife. A journey of healing, self-discovery and love


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
466 gram
223 x 137 x 30 mm
Mira Ink gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen