internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Pappano, Marilyn

A Hero to Come Home to

€ 7.95

The first in a new contemporary romance series about a group of women who have lost their husbands to the wars in Iraq and Afghanistan. With appeal to fans of Sherryl Woods and Robyn Carr


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
384 pagina's
Januari 2013
331 gram
191 x 110 x 37 mm
Forever gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen