internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Okri, Ben

In Arcadia

€ 10.95

New editions of 3 classic novels from Ben Okri, the Booker Prize winning Nigerian author of }The Famished Road{. Mythical fables with elements of magical realism, these works will appeal to fans of Gabriel Garcia Marquez and J.M. Coetzee


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
272 pagina's
Januari 2015
303 gram
198 x 129 x 22 mm
Head of Zeus Ltd. gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen