internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Niven, Jennifer Niven*All the Bright Places
Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 23:15


Niven, Jennifer

All the Bright Places

€ 12.95

}The Fault In Our Stars{ meets }Eleanor & Park{ in this compelling story about a girl who learns to live from a boy who intends to die. Tackles the difficult issue of teenage depression with sensitivity and grace. Ideal for fans of John Green, Jay Asher and Rainbow Rowell. Ages: 12+


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
388 pagina's
Januari 2015
301 gram
198 x 129 x 25 mm
Penguin Books UK us
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 23:15