internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Kinderboeken: Fiction
Fictie kinder- en jeugdboeken algemeen
Levertijd: 2 tot 4 werkdagen


Nelson, Jandy

Sky Is Everywhere

€ 13.50

A debut novel from a Californian author, this has been translated into 18 languages and was longlisted for the Carnegie Medal. Lennie has always lived in the shadow of her older sister Bailey, but when Bailey dies Lennie`s catapulted centre stage of her own life. For fans of John Green and Rainbow Rowell. Ages: 14


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback
320 pagina's
Februari 2015
198x130x26 mm
Walker Books gb

Levertijd: 2 tot 4 werkdagen