internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Mountain, Fiona

Isabella

€ 16.95

From the author of }Rebel Heiress{, this novel of romance and suspense tells the story of Fletcher Christian and Isabella Curwen and answers many of the mysteries surrounding the mutiny on the }Bounty{. Will appeal to fans of Alison Weir and Philippa Gregory. Mountain was a press officer for BBC Radio 1 for 10 years


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
310 pagina's
Januari 2011
232 gram
199 x 132 x 22 mm
ARROW us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen