internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 10 werkdagen


Sarah Morgan

Sunset In Central Park

From Manhattan with Love 02

€ 12.95


Second in the }Made In New York{ trilogy, for fans of Trisha Ashley and Miranda Dickinson



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
363 pagina's
Januari 2016
270 gram
198 x 126 x 31 mm
Mira Books gb


Levertijd: 4 tot 10 werkdagen