internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Romantiek
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Morgan, Sarah

Suddenly, Last Summer

€ 11.95

Fiery French chef Elise is left struggling to stick to her one-night-only rule after her old flame Sean O`Neil returns to Vermont. From an author with UK sales of over 360,000 copies. For fans of Carole Matthews and Trisha Ashley

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2014
267 gram
198 x 126 x 31 mm
Harlequin (UK) us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen