internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Morgan, Sarah

Some Kind of Wonderful

€ 12.95

Following on from }First Time In Forever{, this is the 2nd book in the }Puffin Island Trilogy{ of contemporary romantic fiction. Brittany moves back to Puffin Island only to discover that her ex-husband Zac is their too. With appeal to fans of Carole Matthews and Julia Williams

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
267 gram
198 x 126 x 23 mm
Harlequin (UK) us

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen