internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Thorne Moore

Unravelling

€ 14.95


The 3rd novel from the author of }A Time Of Silence{ and }Motherlove{, this is the story of a child psychopath and the damage she inflicts on the personalities she toys with. With appeal to fans of S.J. Watson and Barbara Vine


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
333 gram
198 x 129 x 24 mm
Honno Press gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen