internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Uitverkocht/Niet leverbaar


Mendes, Valerie

Larkswood

€ 18.99

Trade paperback. Also available in hardback this month, this is a sweeping historical novel from the mother of filmmaker Sam Mendes. Spanning 3 generations, it`s based on Grayhott Hall in Hampshire, a place with a fascinating history, and will appeal to fans of Julia Gregson and Kate Furnivall


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperbackc
Januari 2014
233x156x38 mm
Orion
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Uitverkocht, dit artikel is niet meer leverbaar