internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 23:15


Mendes, Valerie

Larkswood

€ 18.99

Trade paperback. Also available in hardback this month, this is a sweeping historical novel from the mother of filmmaker Sam Mendes. Spanning 3 generations, it`s based on Grayhott Hall in Hampshire, a place with a fascinating history, and will appeal to fans of Julia Gregson and Kate Furnivall


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
400 pagina's
Januari 2014
584 gram
236 x 155 x 36 mm
Orion gb
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: zaterdag
Bestel vóór: 23:15