internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Shirley McKay

Queen & Country

€ 20.95


The 5th mystery featuring sleuth Hew Cullan, set in 1587. Will appeal to fans of Hilary Mantel and C.J. Sansom, as it incorporates real historical figures into the action


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
418 gram
215 x 135 x 26 mm
POLYGON gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen