internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Shirley McKay

Queen & Country

€ 14.95


A new Hew Cullan mystery, now in paperback and perfect for fans of C.J. Sansom. It is set in 1587 in the aftermath of the death of Mary, Queen of Scots


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
318 gram
198 x 129 x 23 mm
POLYGON gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen