internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Molly McGrann

Ladies of the House

€ 12.95


An atmospheric and imaginative novel as feautured on }BBC Radio 4s Book at Bedtime{, perfect for fans of Kate Atkinson and Muriel Spark


Extra informatie: 
Diversen
Januari 2016
273 gram
197 x 130 x 20 mm
PICADOR gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen