internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
McBride, Laura We Are Called to Rise
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


McBride, Laura

We are Called to Rise

€ 12.95

Now in paperback, this is a highly topical debut novel about post trauamatic stress disorder and the impact of soldiers returning home on their families and communities. In a single moment, a number of lives intersect in Las Vegas. With appeal to fans of Chris Cleave and Ann Patchett. `A haunting and unforgettable debut` }Marie Claire


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
379 pagina's
Januari 2015
367 gram
198 x 130 x 26 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen