internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 23:15


Mary McNear

Aan het meer van Butternut

€ 19.99

Ultieme feelgood voor de fans van Santa Montefiore en Sarah McCoy

Allie Beckett verhuist samen met haar zoontje Wyatt van vijf naar het vakantiehuisje van haar familie aan een prachtig meer in Noord-Minnesota. Twee jaar geleden is haar man gesneuveld in Afghanistan. In het huisje waar ze zoveel gelukkige zomers heeft doorgebracht hoopt ze haar verdriet te verwerken. 

Het kleine stadje Butternut biedt precies de geborgenheid die Allie zoekt. Ze haalt de banden aan met haar jeugdvriendin Jax en met Caroline, de eigenaresse van het lokale koffietentje die alles weet en iedereen kent. Allie had alleen buiten haar nieuwe buurman gerekend. Walker Ford merkt al snel dat hij niet om zijn gevoelens voor zijn vinnige maar kwetsbare nieuwe buurvrouw heen kan…

Mary McNear woont in San Francisco met haar gezin. Ze baseert haar romans op de zomers die ze zelf met haar familie doorbracht aan een meer in het noordwesten van Amerika.


Extra informatie: 
Paperback / softback
352 pagina's
Oktober 2013
494 gram
215 x 140 x 32 mm
Boekerij
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 23:15