internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Martinez, Carole

The Castle of Whispers

€ 28.69

Translated from the French by Howard Curtis, this is a richly imagined novel set in 1187. With themes of magical realism, it will appeal to fans of Isabel Allende and Gabriel Garcia Marquez


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
181 pagina's
Januari 2014
340 gram
216 x 146 x 20 mm
EUROPA ED gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen