internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire roman.novelle
Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 14:00


Marique Maas

Muren van glas: De bestemming DL

Muren van glas

€ 12.95


De bestemming is het langverwachte derde deel in de serie Muren van glas van Marique Maas. Muren van glas is dé Nederlandse hit in het erotisch genre: verslavende, goedgeschreven ontsnappingsliteratuur vol glitter, glamour en zinderende passie. In Muren van glas - De bestemming neemt de nog altijd even aantrekkelijke als sensuele Daniel Holland Nadine de Jong mee in een wereld die ze tot dan toe niet voor mogelijk had gehouden. Nadine ontdekt dat er geen grenzen aan genot zijn, maar zal ook uit moeten vinden of er grenzen aan haar relatie met Daniel zitten… Voor liefhebbers van Fifty Shades of Grey (Vijftig tinten grijs) van E.L. James en Crossfire van Sylvia Day. Marique Maas is een pseudoniem van een Nederlandse schrijfster. Van de eerste twee delen van Muren van glas, De ontmoeting en Harde grenzen, zijn al meer dan 100.000 exemplaren verkocht. dwarsligger® 385


Extra informatie: 
Paperback / softback
304 pagina's
September 2015
95 gram
119 x 80 x 14 mm
Dwarsligger
Achterkant:
Bekijk de achterkant


Bij u in huis op: dinsdag
Bestel vóór: 14:00
Dit artikel is aanwezig in onze winkel