internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Maher, Kevin

Last Night on Earth

€ 22.95

A new novel from the author of }The Fields{, for fans of Nick Hornby and Matt Haig, about relationships, fatherhood, and minor miracles. When his marriage breaks up Jay struggles to cope with the separation from his three-year-old daughter, Bonnie

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
836 gram
234 x 153 x 37 mm
LITTLE BROWN BOOKS GROUP gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen