internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Kevin MacNeil

Brilliant & Forever

€ 15.95


With appeal to fans of Dave Eggers and Italo Calvino, this mixes a novel with a short story collection and book festival. From the author of }A Method Actor`s Guide To Jekyll & Hyde{ and }Three Islands, We Sing{


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
272 gram
198 x 129 x 20 mm
POLYGON gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen