internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Boekenweek
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Humor
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Kevin Macneil

The Brilliant & Forever

€ 17.19


With appeal to fans of Dave Eggers and Italo Calvino, this mixes a novel with a short story collection and book festival. From the author of }A Method Actor`s Guide To Jekyll & Hyde{ and }Three Islands, We Sing{



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
245 pagina's
Januari 2017
272 gram
198 x 129 x 20 mm
Birlinn Ltd gb


Levertijd: 5 tot 11 werkdagen