internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
MacKenzie, Jane Daughter of Catalonia
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


MacKenzie, Jane

Daughter of Catalonia

€ 12.95

A debut novel about love and war born in the heat of the Mediterranean sun. The daughter of a couple torn apart by WW2 returns to her childhood French village unleashing shocking truths and embarking on her own Catalan love story. For fans of Victoria Hislop and Rosie Thomas


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
351 pagina's
Januari 2014
381 gram
210 x 150 x 22 mm
ALLISON & BUSBY us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen