internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


MacIntyre, Colin

Letters of Ivor Punch

€ 22.95

A novel from the acclaimed Scottish musician, whose albums are released under the name The Mull Historical Society. Set amid a diverse cast of characters on a remote Scottish island, it will appeal to fans of Evie Wyld and Paul Murray. MacIntyre also has fans in Simon Mayo, Jonathan Ross and Dermot O`Leary

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
577 gram
216 x 135 x 32 mm
WEIDENFELD & NICOLSON us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen