internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Lynch, Jim

Highest Tide

€ 14.95

Coming-of-age novel, which was a Richard & Judy pick and sold over 130,000 copies, for fans of David Guterson and Rachel Carson. Reissue with new jacket

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2009
173 gram
199 x 129 x 24 mm
Bloomsbury Publishing gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen