internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag


Liza Klaussmann

Tijgers in rood weer

€ 10.00

Een uitmuntend literair debuut voor de liefhebbers van Mad Men en The Great Gatsby

Nick en haar nicht Helena groeien samen op met de zwoele zomerhitte, de zongebleekte dokken en feestjes vol gin en jazz van het prachtige Tiger House op Martha’s Vinyard. Het zijn de nadagen van de Tweede Wereldoorlog en de wereld ligt aan hun voeten. Helena staat op het punt Martha’s Vinyard te verruilen voor het glamoureuze Hollywood en een kersvers huwelijk. Nick reist haar jonge echtgenoot Hughes tegemoet, die terugkeert van het front.

Begin zestiger jaren gaan Nick en Helena terug naar Tiger House, met hun kinderen Daisy en Ed. Samen proberen ze dat gevoel van grenzeloze mogelijkheden terug te halen – en de teleurstelling over het verloop van hun levens te verdoven. Een schokkende ontdekking brengt echter een aantal duistere geheimen aan het licht die de familie voor altijd zullen ontwrichten.

Liza Klaussmann is al meer dan tien jaar journalist bij The New York Times. Ze voltooide met een eervolle vermelding haar master creatief schrijven aan Royal Holloway te Londen, waar ze momenteel woont. Liza Klaussmann is een verre achterkleindochter van Herman Melville.


Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
November 2013
520 gram
215 x 140 x 34 mm
Boekerij
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: dinsdag