internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Vertaalde literaire roman,novelle
Bij u in huis op: dinsdag


Liza Klaussmann

Tijgers in rood weer

€ 10.00

Een uitmuntend literair debuut voor de liefhebbers van Mad Men en The Great Gatsby

Nick en haar nicht Helena groeien samen op met de zwoele zomerhitte, de zongebleekte dokken en feestjes vol gin en jazz van het prachtige Tiger House op Martha’s Vinyard. Het zijn de nadagen van de Tweede Wereldoorlog en de wereld ligt aan hun voeten. Helena staat op het punt Martha’s Vinyard te verruilen voor het glamoureuze Hollywood en een kersvers huwelijk. Nick reist haar jonge echtgenoot Hughes tegemoet, die terugkeert van het front.

Begin zestiger jaren gaan Nick en Helena terug naar Tiger House, met hun kinderen Daisy en Ed. Samen proberen ze dat gevoel van grenzeloze mogelijkheden terug te halen – en de teleurstelling over het verloop van hun levens te verdoven. Een schokkende ontdekking brengt echter een aantal duistere geheimen aan het licht die de familie voor altijd zullen ontwrichten.

Liza Klaussmann is al meer dan tien jaar journalist bij The New York Times. Ze voltooide met een eervolle vermelding haar master creatief schrijven aan Royal Holloway te Londen, waar ze momenteel woont. Liza Klaussmann is een verre achterkleindochter van Herman Melville.


Extra informatie: 
Paperback / softback
416 pagina's
November 2013
520 gram
215 x 140 x 34 mm
Boekerij
Achterkant:
Bekijk de achterkant

Bij u in huis op: dinsdag



Andere titels binnen de rubriek:
Vertaalde literaire roman,novelle
Deze week nieuw verschenen titels binnen deze rubriek:
<b>Roland  Schimmelpfennig</b>,Op een heldere, ijskoude ochtend in januari
Roland Schimmelpfennig
Op een heldere, ijskoude ochtend in januari

<b>Charles  Dickens</b>,Een kerstvertelling
Charles Dickens
Een kerstvertelling

<b>Karel  ńĆapek</b>,Een doodgewoon leven
Karel ńĆapek
Een doodgewoon leven

<b>Vladislav  Vanńćura</b>,Herberg `De goede luim`
Vladislav Vanńćura
Herberg `De goede luim`
OOST! 4

<b>Karen  Witemeyer</b>,Kink in de kabel
Karen Witemeyer
Kink in de kabel

<b>Matthew  Weiner</b>,Heather, volmaakt
Matthew Weiner
Heather, volmaakt

<b>Jenna  Blum</b>,De verloren familie
Jenna Blum
De verloren familie
Hij overleefde de Tweede Wereldoorlog, maar de herinneringen aan zijn verloren familie laten zich niet verdringenÖ

<b>Tim  Parks</b>,In extremis
Tim Parks
In extremis

<b>Jessica  Clare</b>,MILJONAIRS EN BRUIDSMEISJES-SERIE DEEL 2
Jessica Clare
MILJONAIRS EN BRUIDSMEISJES-SERIE DEEL 2
Deel 2 van de Miljonairs en bruidsmeisjes-serie (ook los te lezen)
Miljonairs en bruidsmeisjes 2

<b>Francis  Spufford</b>,Gouden bergen
Francis Spufford
Gouden bergen

<b>Colm  Tóibín</b>,Nora
Colm Tóibín
Nora

<b>Carlos Ruiz  Zafón</b>,Het labyrint der geesten
Carlos Ruiz Zafón
Het labyrint der geesten

<b>Maya  Banks</b>,Overwonnen
Maya Banks
Overwonnen
Deel 3 van de Hartstocht-trilogie
Hartstocht 3


Populaire titels binnen deze rubriek:
<b>Diana  Gabaldon</b>,De verre kust
Diana Gabaldon
De verre kust
Deel 3 van de Reiziger-serie
Reiziger 3

<b>Paolo  Cognetti</b>,De acht bergen
Paolo Cognetti
De acht bergen

<b>Liane  Moriarty</b>,Drie wensen
Liane Moriarty
Drie wensen

<b>Carlos Ruiz  Zafón</b>,Het labyrint der geesten
Carlos Ruiz Zafón
Het labyrint der geesten

<b>Jonas  Jonasson</b>,De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween
Jonas Jonasson
De 100-jarige man die uit het raam klom en verdween

<b>Jennifer  Egan</b>,Manhattan Beach
Jennifer Egan
Manhattan Beach

<b>Matteo  Strukul</b>,De medici
Matteo Strukul
De medici
Een meeslepende historische roman over de machtigste familie van het vijftiende-eeuwse ItaliŽ
Medici 1

<b>Paulo  Coelho</b>,Overspel
Paulo Coelho
Overspel

<b>Benedict  Wells</b>,Het einde van de eenzaamheid
Benedict Wells
Het einde van de eenzaamheid

<b>Le√Įla  Slimani</b>,Een zachte hand
Le√Įla Slimani
Een zachte hand

<b>Julianne  Pachico</b>,De geluksvogels
Julianne Pachico
De geluksvogels

<b>Fabio  Volo</b>,Het hoort er allemaal bij
Fabio Volo
Het hoort er allemaal bij

<b>John  Green</b>,Een weeffout in onze sterren
John Green
Een weeffout in onze sterren

<b>E.L. James</b>,Vijftig tinten vrij
E.L. James
Vijftig tinten vrij

<b>Graeme  Simsion</b>,Het Rosie Project en Effect
Graeme Simsion
Het Rosie Project en Effect