internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Sophie Littlefield

Guilty One

€ 12.95


An emotive thriller from the author of }The Moon Pool{, in which a woman must decide if the father of her daughter`s killer lives or dies. With appeal to fans of Jodi Picoult and Paula Hawkins


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
441 gram
198 x 129 x 31 mm
Head Of Zeus gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen