internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Diverse fiction
Fictie overig algemeen
Ley, Rosanna The Saffron Trail
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Ley, Rosanna

Saffron Trail

€ 12.95

An exotic tale of lost family secrets from the bestselling author of "The Villa", "Bay Of Secrets" and "Return To Mandalay". For fans of Victoria Hislop and Santa Montefiore.


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
523 pagina's
Januari 2015
502 gram
198 x 129 x 35 mm
Quercus Publishing Plc gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen