internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Ley, Rosanna Last Dance in Havana
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Rosanna Ley

Last Dance in Havana

€ 12.95


From bestselling author Rosanna Ley comes an exotic tale of love, family and friendship set between England and Cuba. For fans of Santa Montefiore, Victoria Hislop and Leah Fleming



Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
689 pagina's
Januari 2016
579 gram
198 x 129 x 40 mm
Quercus Publishing gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen