internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire roman.novelle
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Lernet-Holenia, Alexander

I Was Jack Mortimer

€ 19.95

A rediscovered proto-noir thriller in the vein of Patricia Highsmith and Raymond Chandler. Translated from the German by Ignat Avesey


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
203 pagina's
Januari 2013
207 gram
164 x 124 x 22 mm
Pushkin Pr Ltd gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen