internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Laurel, Juan Tomas Avila

By Night the Mountain Burns

€ 15.95

A dark, playful novel based on the author`s memories of growing up on the remote island of Annobon, part of Equatorial Guinea. Lyrical and moving, it will appeal to fans of Gabriel Garcia Marquez and Chinua Achebe


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Hardback
275 pagina's
Januari 2014
269 gram
198 x 129 x 27 mm
And Other Stories gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen