internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Lane, Harriet

Alys Always

€ 12.95

A promising debut novel, a deliciously dark take on contemporary London life for fans of Zoe Heller or Patricia Highsmith. It`s about the reverberations of a family tragedy, and their effects on a woman who crosses the family`s path

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2012
225 gram
198 x 129 x 18 mm
PHOENIX HOUSE gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen