internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina rijks
boekenweek
rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire roman.novelle
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Kingsbury, Karen

Angels Walking

€ 12.95

An inspirational, spiritual novel with appeal to fans of Mitch Albom and Francine Rivers. A one-time baseball hero has hit rock bottom, but a decision has been made in heaven to see hope restored for him

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
444 gram
198 x 130 x 31 mm
SIMON & SCHUSTER gb

Levertijd: 4 tot 8 werkdagen