internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Intertaal
Intertaal
Intertaal Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 4 tot 8 werkdagen


Shappi Khorsandi

Nina is Not OK

€ 20.95


A dark, funny coming-of-age novel from a top UK comedian, with appeal for fans of Caitlin Moran and Lena Dunham. Nina`s drunken exploits are the stuff of college legend. But then one dark Sunday morning, her friends can`t help piece together Saturday night, and she feels that something very bad has happened to her..


Extra informatie: 
Hardback
Januari 2016
567 gram
222 x 138 x 32 mm
Ebury Press gb


Levertijd: 4 tot 8 werkdagen