internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Kent, Christobel Crooked House
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Kent, Christobel

The Crooked House

€ 14.95

A stunning psychological thriller that follows one woman`s search for the truth about her tragic family history; perfect for fans of The Silent Wife and Apple Tree Yard.


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
403 pagina's
Januari 2015
459 gram
198 x 126 x 33 mm
Sphere Books us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen