internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Kemp, Jonathan

Ghosting

€ 14.95

A coming-of-age novel about a woman in her 60s, from the award-winning author of }London Trptych{. With appeal to fans of Alan Hollinghurst, Ali Smith, Colm Toibin and Edmund White. `A terrific read - quick-paced, sure-voiced and nicely-poised between light and dark.` Joanne Harri

Extra informatie: 
Diversen
Januari 2015
241 gram
198 x 129 x 18 mm
Myriad Editions us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen