internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Kantaria, Annabel

Coming Home

€ 14.95

An emotionally driven novel, which will appeal to fans of Liane Moriarty, Charity Norman and Lisa Jewell. Kantaria is a }Daily Telegraph{ journalist and the winner of the First Fiction Award at the Emirates Airline Literary Festival 2013. Evie returns to her childhood home after her father`s death, and discovers a terrible secret

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2015
304 gram
200 x 128 x 27 mm
Mira Books gb

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen