internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Raj Kamal Jha

She Will Build Him a City

€ 14.95


Now in paperback, this is the latest, magical novel from the author of }The Blue Bedspread{, which won the 2000 Commonwealth Writers` Prize for Best First Book. Set in Delhi, it will appeal to fans of Zadie Smith and Salman Rushdie


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
395 gram
198 x 129 x 28 mm
Bloomsbury Publishing gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen