internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Crystal Jeans

Vegetarian Tigers of Paradise

€ 14.95


A coming-of-age novel set in Cardiff in the 1990s. With appeal to fans of Niall Griffiths and Rachel Tresize. `It`s funny, it`s fiery, it inhabits the voice of its unforgettable characters...` }New Welsh Review


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
333 gram
198 x 129 x 24 mm
Honno Press gb


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen