internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina boekenweek
boekenweek
boekenweek Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Literatuur: Proza, romans, verhalen
Literaire fictie algemeen
Jackson, Shirley Hangsaman
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Jackson, Shirley

Hangsaman

€ 14.95

An unsettling and unputdownable story of a teenage girl`s self-destruction, from the author of }The Lottery{. For fans of Donna Tartt, Neil Gaiman and Stephen King


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2013
182 gram
195 x 128 x 17 mm
PENGUIN GROUP us

Levertijd: 5 tot 7 werkdagen