internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
Rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Jackson, Douglas Sword of Rome
Levertijd: 5 tot 11 werkdagen


Jackson, Douglas

Sword of Rome

€ 13.95

The 4th novel in Jackson`s series featuring Gaius Valerius Varens, set in Ancient Rome. With appeal to fans of Conn Iggulden and Ben Kane. `One of the best historical novelists writing today.` }Daily Express


Taal / Language : English

Extra informatie: 
Diversen
505 pagina's
Januari 2014
359 gram
198 x 129 x 27 mm
Transworld Publ. Ltd UK us

Levertijd: 5 tot 11 werkdagen