internetboekhandel.nl
buttons Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons
leeg Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Home pagina Rijks
rijks
Rijks Home pagina Home pagina Kassa pagina, Winkelwagentje Contact info Email ons Besteller 60
 
Nederlands Buitenlands   Alles  Titel  Auteur  ISBN        
Romantische boeken
Historische roman(populair)
Levertijd: 5 tot 7 werkdagen


Douglas Jackson

Scourge of Rome

€ 14.95


This new novel in the epic series sees Gaius Valerius Verrens banished from Rome only to be caught up in one of the most savage uprisings the Roman Empire has ever witnessed: the Judaean rebellion and the siege of Jerusalem. For fans of Simon Scarrow and Ben Kane. Now in paperback


Extra informatie: 
Paperback / softback
Januari 2016
368 gram
198 x 129 x 27 mm
CORGI BOOKS us


Levertijd: 5 tot 7 werkdagen